Avkastning

Välkommen till Avkastning

Med tabellerna nedan kan du snabbt se vilka bolag som har avkastat bäst eller sämst över en viss tidsperiod. Glöm inte att du även kan filtrera på specifika börslistor, mm.

AktieSenastIdag1 vecka1 månad3 mån6 mån1 år3 år5 år
Ahlstrom-Munksjö180,00+1,81%-1,75%-6,98%+33,83%+18,42%+99,45%--
Clas Ohlson162,00-0,92%-1,52%+6,58%+16,13%+20,67%+18,46%+18,68%+72,80%
CombiGene2,12-7,02%-7,02%-3,20%-33,96%-45,95%-64,05%--
Crowdsoft Technology0,18+11,18%+26,06%+28,78%-17,13%-42,23%---
Dedicare Group121,00-0,82%-0,82%-4,35%-14,34%+68,06%+183,37%+487,38%+318,69%
Episurf Medical6,60+1,54%-5,71%+0,00%-14,29%-43,41%-31,28%-80,54%-48,36%
Greater Than13,70-13,84%-1,79%-5,52%-11,61%-14,38%+94,33%+15,24%-
myTaste5,50-5,17%-9,84%+2,80%-0,90%-40,22%-34,13%-69,44%+19,31%
Orasolv0,35-6,12%-4,34%-7,11%-7,59%-10,63%+32,71%+26,07%+50,32%
Paynova0,68+4,62%-2,86%-2,16%-8,11%+0,00%+0,00%+42,74%+52,05%
Recipharm123,25+1,65%-0,60%+1,02%+2,07%+2,49%+8,35%+43,62%-
Sandvik135,30-0,81%-1,24%-0,44%+4,00%+17,86%+68,81%+47,79%+64,40%
Seamless Distribution5,30+3,92%-22,06%-24,29%-13,82%-22,63%-40,11%-82,33%-60,13%
SSAB31,59+0,80%+3,91%+5,30%+8,33%+8,44%+102,37%-19,06%-4,01%
TargetEveryOne2,60-5,45%-10,34%-23,75%-27,58%-13,91%+55,69%--
Wifog Holding3,00+2,04%-14,04%+72,41%-23,08%-53,49%-72,60%-81,25%-99,12%
Trustbuddy---------
A City Media116,25-1,06%+1,09%-7,00%-11,09%-1,90%+16,25%--
A Group of Retail Assets (AGORA)25,90+0,00%+4,44%+5,28%+7,92%+1,17%-17,65%--
A1M Pharma11,90-6,67%-9,85%+3,93%-41,67%-50,95%-54,15%-80,08%-

Sidor