Avkastning

Välkommen till Avkastning

Med tabellerna nedan kan du snabbt se vilka bolag som har avkastat bäst eller sämst över en viss tidsperiod. Glöm inte att du även kan filtrera på specifika börslistor, mm.

AktieSenastIdag1 vecka1 månad3 mån6 mån1 år3 år5 år
Ahlstrom-Munksjö192,40+3,44%+10,89%+37,53%+33,15%+26,16%+113,78%--
Clas Ohlson151,00+0,83%-0,66%+1,51%+10,02%+19,37%-10,12%+1,85%+60,64%
CombiGene2,19-2,67%-1,35%-3,52%-31,99%-57,96%-68,40%--
Crowdsoft Technology0,14-2,14%-11,61%-23,03%-31,11%-59,97%---
Dedicare Group126,75+0,60%+1,00%-16,61%+5,19%+54,10%+209,15%+512,32%+308,87%
Episurf Medical6,55+2,34%+0,77%+9,17%-39,63%-31,26%-27,48%-80,45%-56,99%
Greater Than14,00+3,70%+34,62%+27,27%-9,09%-15,66%+113,74%--
myTaste5,35-1,83%-4,46%+0,94%-29,14%-38,86%-50,69%-71,08%+24,42%
Orasolv0,38-1,81%+2,70%+2,70%-1,30%-0,26%+57,68%+27,49%+23,74%
Paynova0,69-1,43%+0,00%+8,66%-13,75%-10,39%-7,38%+22,36%+22,36%
Recipharm121,75-0,20%-2,01%-5,44%-1,02%-3,75%-9,65%+37,04%-
Sandvik135,50+0,15%-0,22%-2,24%+11,07%+21,42%+62,76%+40,49%+43,01%
Seamless Distribution7,00+0,72%+5,26%-1,41%+12,90%+10,24%-20,00%-77,42%-49,90%
SSAB30,17+0,90%+3,18%-4,50%+0,17%-2,77%+73,22%-24,75%-16,90%
TargetEveryOne3,17-1,55%+0,00%-5,37%-12,67%+11,23%+22,39%--
Wifog Holding2,56-11,11%-25,36%-34,36%-50,77%-70,40%-59,04%-87,20%-99,20%
Trustbuddy---------
A City Media129,25-13,26%-10,71%-6,00%-17,15%+21,93%+14,38%--
A Group of Retail Assets (AGORA)24,60+0,00%-8,89%-1,60%-6,82%-9,89%-25,58%--
A1M Pharma11,65-0,85%-12,41%-34,92%-16,75%-54,72%-64,89%-76,16%-

Sidor